انجمن علمی پدافند زیستی کشور و انجمن علمی پدافند غیر عامل در نظام سلامت

هوای تهران اواخر امروز سالم خواهد شد/ شنبه؛ بارش برف در شمال پایتخت

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تهران تا امروز بعد ظهر همچنان با افزایش غلظت آلاینده‌های جوی رو به رو خواهد بود، اما به تدریج از بعد از ظهر امروز با ورود سامانه جدید بارشی به کشور و تحت تاثیر قرار گفتن هوای تهران از این سامانه و وزش باد و جا به جایی عمودی هوا باعث می‌شود از تراکم آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا کم شود.

 احد وظیفه درباره میزان پایداری آلودگی هوای تهران گفت: تهران تا امروز بعد ظهر همچنان با افزایش غلظت آلاینده‌های جوی رو به رو خواهد بود، اما به تدریج از بعد از ظهر امروز با ورود سامانه جدید بارشی به کشور و تحت تاثیر قرار گفتن هوای تهران از این سامانه و وزش باد و جا به جایی عمودی هوا باعث می‌شود از تراکم آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا کم شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اضافه کرد: آلودگی هوای تهران در حد ناسالم برای گروه‌های حساس خواهد بود و بازه‌ی زمانی کوتاهی دارد.

وظیفه در ادامه گفت: هفته بعد آلودگی هوا نخواهیم داشت و امواج هواشناسی رد می‌شوند از کشور و برای اواخر هفته آینده سامانه بارشی به کشور وارد می‌شود و جو شرایط خیلی پیداری نمی‌تواند ایجاد کند که باعث آلودگی هوا شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: برای روز جمعه برای روز جمعه در تهران بارش خواهیم داشت و شنبه در تهران بارش نخواهیم داشت و بارش‌ها به دامنه‌های البرز، شرق استان تهران و مناطق مرتفع محدود خواهد بود.

وظیفه در ادامه از بارش برف در شمال تهران برای روز شنبه خبر داد و افزود: شنبه و یک شنبه با افت نسبی دما مواجهه خواهیم شد.

خوانده شده 259 بار

لینک خبر:برای ارسال نظر لطفا وارد سایت شوید

انجمن علمی پدافند زیستی کشور و انجمن علمی پدافند
غیر عامل در نظام سلامت

تصاویر

Top